Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Endorush

SOGI: 17

świerzak

Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 17
Skąd: L.K.
  Wysłany: Czw Maj 07, 2009 5:40 pm   [s] HYDROXYCUT HARDCORE 209 CAPSOW  

HH Muscle techa 209 capsow, nowiutki mial byc najlepszy spalacz ale okazalo sie ze dzwoni w uszach po nim i cisnienie skacze kumpeli, wiec sprzedaje 140zl z kw, ktos chetny?
 
 
       
koksik844

SOGI: 1130

MASTER


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 1130
Skąd: Poznań
  Wysłany: Pią Maj 08, 2009 8:25 pm     

hmm ale jezeli sie nei myle to zaoferowales jej wersje dla facetow.. bo jest tez specjalna dla kobiet, choc watpie by po 1 tab miala az tak negatywne skutki... ja to szamalem w sporych ilosciach i bylo ok..
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Nie Maj 10, 2009 4:59 pm     

Teraz wynikła afera w usa,możliwe ze są jakieś dosypki i koleżanka źle to toleruje.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
koksik844

SOGI: 1130

MASTER


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 1130
Skąd: Poznań
  Wysłany: Nie Maj 10, 2009 7:15 pm     

nie slyszalem o tym.. skoro cos dosypuja to dobrze :D - mocniejsze bedzie hehe :D tak czy siak mam juz zestaw... mimo to cena kusi..
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Nie Maj 10, 2009 9:04 pm     

Kumpel wczoraj po 1 kapsie prawie wybuchł :P rece zaczeły mu się pocić od wewnętrznej strony,pobudzenie,potliwość masakryczna,bierze go drugi raz,poprzednia wersja tak nie działała.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
Endorush

SOGI: 17

świerzak

Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 17
Skąd: L.K.
  Wysłany: Nie Maj 10, 2009 10:49 pm     

sprzedane
 
 
       
bezimienny 

SOGI: 1394

MASTER


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 2101
  Wysłany: Pon Maj 11, 2009 5:13 pm     

Cytat:


Uwaga na zabójczy środek odchudzający. Amerykanie ostrzegają przed wszystkimi odmianami preparatu HydroxyCut. Są dowody na to, że niszczy wątrobę. W przynajmniej jednym przypadku spowodował śmierć.

HydroxycCut miał bezpiecznie odchudzać. Ma same naturalne składniki, bez szkodliwej efedryny i kofeiny. W USA sprzedawano 9 milionów opakowań rocznie. W Polsce też jest popularny, mimo że jest drogi i wywołuje silne skutki uboczne. W internecie można przeczytać o nim opinie: "miałem zawroty głowy, drgawki", "telepało mnie gorzej niż po efedrynie", "ciśnienie aż piszczało mi w uszach". Ale najgroźniejsze są uszkodzenia wątroby. Amerykanie mają dowody, że przez HydroxyCut jedna osoba zmarła, kilka musiało mieć przeszczepy, a u wielu stwierdzono żółtaczkę.

Amerykański odpowiednik inspektoratu farmaceutycznego nie może zakazać sprzedaży leku. Ostrzega jednak odchudzających się i kulturystów: HydroxyCut może zabić.

[http://www.hydroxycutinformation.com/]
 
 
       
koksik844

SOGI: 1130

MASTER


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 1130
Skąd: Poznań
  Wysłany: Pon Maj 11, 2009 10:17 pm     

sam nie wiem co o tym myslec - ogolnie ta cala banda universala itp dbala o produkty - przynajmniej by do takich rzeczy nie dochodzilo.. wiec dziwi mnie ich postepowanie i rzekome dodawanie skladnika X do spalacza.. choc moze recesja a zrazem mniejsze dochody ich do tego zmusily..
 
 
       
Endorush

SOGI: 17

świerzak

Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 17
Skąd: L.K.
  Wysłany: Pon Maj 11, 2009 10:39 pm     

mi wydaje sie, ze to raczej wina tego kto to stosowal niz samego srodka bo po pierwsze to najbardziej slawny w usa spalacz reklamowany przez gwiazdy a po drugie to w usa pewnie duza czesc stosujacych stanowili otyli ludzie ktorych dieta to raczej fast food i cola. poza tym srodek ma juz nowy sklad tzn wszystki nowe partie od FA te 210kapsow
Zawartość w porcji (3 kapl.):
Pyroxyclene Fal Loos Blend 911 mg
Wyciąg z zielonej herbaty
(90% polifenoli, 75% katechin,45% epigallokatechin)
Kofeina bezwodna
Wyciąg z Cissus quadrangularis
Wyciąg z wierzby białej
Norepidrol Intensity Focus Blend 54 mg
Niacyna
Ekstrakt z owoców Evodia
Ekstrakt z korzenia Inula racemosa
Ekstrakt z korzenia codonopsis pilosula
Lasidrate Delivery blend 55 mg
Perłowiec japoński
Inozytol
Wyciąg z cnidium monnieri
Wyciąg pieprzu czarnego
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Wto Maj 12, 2009 7:28 am     

Dodawanie gratisów to rzecz normalna w usa.Ja zadałbym pytanie czy te gratisy mogą być aż tak mocne by rozwalić wątrobe lub doprowadzić z tego powodu do zgonu?Podejrzewam że jedli nie tylko samego hydro,tylko łączyli go z jakimś PH,lub co gorsza z alkoholem i czestymi imprezami.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 10