Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 11:24 am     

ale to nie chodzi o zachowywanie sie jak debil po zjaraniu. chodzi ogólnie o trzachy połaczenie dragów i koksów robie w bani porezanie. np wyciagasz mleko z lodówki zebysie napic wlewasz do szklanki i karotn chcesz odstaiwc do mikrofali bo stoi obok lodówki, i patrzyszze sie nie miesci i dopiero sie jarzysz ze cos nie tak. nie mysli sie o tym co sie robi. zaniki pamieci, itp
 
 
   
nrw

SOGI: 2147479409

pitbullshop

Pomógł: 14 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 2571
  Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 11:28 am     

Znam takie przypadki osob ktore nie jaraja nie pija.

Znajomy ostatnio opowiadal jak szukal pilota do telewizora przez godzine po czym dal sobie spokoj.

Nastepnie otworzyl lodowke zeby cos tam wyjac i zjesc

patrzy a tam pilot
_________________
Оптовий гендель якнайменші ціни в Європі
 
 
   
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 11:50 am     

takich sytuacji znam w chuj. tyle ze mnie to juz nawet nie dziwi. bo nieraz sam podobnych doswiadczalem. raz np na szybkegop nie mialem co zjesc to mowie a zagrzeje sobie kielbasy w mikrofali. wsadzam kiebach, nastawilem na 2 min poszeldem do pokoju i cos w tv lecialo smiesznego.wiec usiadlem ogladam. program sie skonczyl a ja kurde głodny jestem. poszedl do kuchni otwieram lodówke wyciągam kilbache, kłade na talerz ide do mikofali otwieram a tam juz kielbasa pomarszczona lezy
 
 
   
nrw

SOGI: 2147479409

pitbullshop

Pomógł: 14 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 2571
  Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 11:52 am     

Heh
_________________
Оптовий гендель якнайменші ціни в Європі
 
 
   
kleju45 

SOGI: 1796

MASTER
mistrz patelni :D


Pomógł: 11 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 1801
Skąd: Podkarpacie
  Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 1:28 pm     

ja tam pale ganje raz na jakis czas od okolo 7 moze 8 lat i wszystko jest ok, nigdy mocniejszych dragow nie bralem i nieche, lubie poprostu ten stan totalny luz :twisted:
_________________
"Trenuj ponad ból,
śmierć będzie twoim jedynym wybawieniem."
J. Weider
 
 
   
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 1:37 pm     

ja juz nie pale prawie wogole. a juz bron boze jak na bombie jestem. nie wiem czy ktos wie o co chodzi co jest w głowie jak sie zje kilka kółek i przyjara baki, w skrócie jest pustka w bani, nie wiesz co jest grane itp. no wiec ja mam takie cos teraz o samej bace, oczywiscie nie po byle jakiesj ale jak mocniejszy towar to 3 buchy i jestem w czarnej dupie. mam lek przed baka juz
 
 
   
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 1:53 pm     

Na mnie MJ bardzo słabo już działa.Wogóle nie mam zjazdu a faza trwa może z 20 min i wogóle nie jest intensywna-skutek zbyt czestego stosowania, dlatego ograniczyłem jej spożycie znacznie. Wogóle to w życiu wielu rzeczy się próbowało a tak na dziś to okazjonalnie tylko MJ i kolumbijski śnieg;)
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
   
bezimienny 

SOGI: 1394

MASTER


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 2101
  Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 1:58 pm     

ja tak samo jako kleju, jaram już kupe lat, ale raz na jakiś czas... zdarzy się że na jakimś cyklu też sobie zapale wieczorem dla rozluźnienia atmosfery ;] ale rzadko to się zdarza.
a tak pozatym ziółko to nie dragi... jak się pali to się nie mówi że ćpasz tylko że jarasz... ile mam kumpli co jarali kupe lat i to dzień w dzień, i nie mieli żadnego problemu żeby odstawić na dobre...

takie zamułki często się zdarzają... sam kiedyś na bani spaliłem garnek bo gotowałem ryż w nocy, przyszedłem po 20 min do kuchni żeby go wyłączyć ale zapomniałem po co tam przyszedłem... i tak chodziłem po tej kuchni że w końcu wrociłem do pokoju i poszedłem spać... pare godzin później starsi straż chcieli wzywać bo cały dom zaczadzony, a garnek spalony :twisted:
ale w tedy byl okres wakacyjny to sie paliło dosyć często i dużo :twisted:

ale jak odstawisz wszystko wraca do normy i wcale beretu nie masz zrytego... Dlatego raz na jakiś czas zapalić wieczorkiem dobra sprawa... wtedy jedzenie wydaje się smaczniejsze, nawet nudny film staje się ekscytujący, a sex z kobitą... sami wiecie :twisted:
 
 
   
Wolf 

SOGI: 76

świerzak


Wiek: 41
Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 87
Skąd: Łódzkie
  Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 2:07 pm     

bezimienny napisał/a:
ale jak odstawisz wszystko wraca do normy i wcale beretu nie masz zrytego... Dlatego raz na jakiś czas zapalić wieczorkiem dobra sprawa... wtedy jedzenie wydaje się smaczniejsze, nawet nudny film staje się ekscytujący, a sex z kobitą... sami wiecie :twisted:


smakosz :)
_________________
Wszechświat sprzyja zwycięzcom
 
 
   
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 2:24 pm     

moze nie robmy juz OT bo ktos zobaczy temat odblok po mdrolu, otowrzy ostatnia stronke a tu taki rzeczy jescze pomysla ze sie baka odblokowywac trzeba po mdrolu
 
 
   
kleju45 

SOGI: 1796

MASTER
mistrz patelni :D


Pomógł: 11 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 1801
Skąd: Podkarpacie
  Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 2:26 pm     

sex rewelacja
_________________
"Trenuj ponad ból,
śmierć będzie twoim jedynym wybawieniem."
J. Weider
 
 
   
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Pią Kwi 17, 2009 6:21 am     

Jakby mod mógł zrobić cut'a z dyskusji i wrzucić do spamu było by nice. :twisted:
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 10